(upravil babakus 17. 3. 2010 14:07)

Téma: Ukázka prdícího bassreflexu

http://www.youtube.com/watch?v=Kb-ED9hcAjY

Myslím, že by stálo za to, dát do sekce pro začátečníky odkaz na toto, nebo podobné video, na kterém je krásně slyšet prdící bassreflex. Dost lidí si to nedokáže představit a myslí si, že právě tohle chování je správné.

(upravil Sendy 17. 3. 2010 14:34)

Re: Ukázka prdícího bassreflexu

No fuj sad

Web

Re: Ukázka prdícího bassreflexu

Přesně právě pro to wink Setkávám se dost často s tím, proč to z toho vlastně nefouká, když u domácího kina to fučí jako uragán. A když někomu budete vysvětlovat co je to vlastně prdící bassreflex, je tohle nádherná ukázka...

Re: Ukázka prdícího bassreflexu

hlavně že reprák skáče jak zběsilý smile

Re: Ukázka prdícího bassreflexu

Já bych to viděl v špatném naladění,zřejmě je nátrubek delší než má býýýt.

(upravil BlackRider 17. 3. 2010 18:50)

Re: Ukázka prdícího bassreflexu

Malej průměr nátrubku, ostrý hrany... Při tak velkým výkonu to pak prdí. wink

Web

Re: Ukázka prdícího bassreflexu

Ani nemusím mít puštěnej zvuk a vidím jak je to COOL!

Re: Ukázka prdícího bassreflexu

Není to tak dávno, co jsem viděl tuhle kvalitku http://www.youtube.com/watch?v=CuTDxVblvfk , myslím si, že tu je její místo smile Ale na YT je těhlech zhovadilostí mraky.

Re: Ukázka prdícího bassreflexu

http://www.youtube.com/watch?v=eZvCe7AwMKs&NR=1

(upravil babakus 18. 3. 2010 15:35)

Re: Ukázka prdícího bassreflexu

Hoši já to myslel vážně. Jak někomu vysvětlíte jak vypadá to známé prdění bassreflexu, když se použije malý průměr nátrubku? Myslím, že tohle je velice pěkná ukázka toho "tohle to nesmí dělat"

Re: Ukázka prdícího bassreflexu

A prča u toho prvního odkazu v diskuzi:

Fedebob90: grande!...ottima scelta complimenti!!
volvo740man1980: now THATS a properly adjusted amp and properly matched sub sounds awesome:)

...a koukám komár to nevydržel big_smile

KomarDJeay: hehe, what a farting port you have, make it larger in diameter

Re: Ukázka prdícího bassreflexu

Na jakýmkoli videu se toho moc nepozná. Tady je tomu dobře.

Rady jako "dej tomu větší průměr" jsou od cesty, když se tam ten původní už sotva vejde... Na tlaky to stačí, lidi si BR do auta dávají kvůli SPL, nikoli SQ, takže podfunkce BR nevadí.

Re: Ukázka prdícího bassreflexu

Ale ono je naozaj niekedy tazke vysvetlit , ze to poprdkavanie je zle, lebo reakcie su vacsinou stylom, kamos ma domace kino XX za 5000 a ono to presne tak hra a ludia v tej firme to urcite vedia lepsie ako ty. A co pak?

Re: Ukázka prdícího bassreflexu

To nemá cenu nikomu vysvětlovat. Pokud si dotyčný myslí, že vědci ve firmě Huo-Sung ten subwoofer naladili úplně hustě, tak ho o opaku nepřesvědčíš. Já už v těchto případech jen kývu hlavou a usmívám se.

Druhá věc ovšem je, když máš doma něco, na čem můžeš ukázat rozdíl. Mohu doporučit Eton 11", ideální pomůcka k ukázce toho, co všechno jejich subwoofer NEHRAJE smile

Re: Ukázka prdícího bassreflexu

froggg: tak ten prdí teda fest lol
Nechápu proč ty repráky dávají do bassreflexu když mají většinou parametry do uzavřenky. No, hlavně že to "prdí" smile

Web

Re: Ukázka prdícího bassreflexu

Na tom videu od frogga není "prdící bassreflex", ale nestíhající mikrofon jako na 99% videí zachycující skákající "subwoofer" wink

Re: Ukázka prdícího bassreflexu

To je možné, jestli ty videa nahrávají na mobil tak asi jo. Na video kameře ten mikrofon stíhá. Ale možná kdybych ho dal co nejblíže k repráku, tak by taky asi nestíhal hmm

Web

Re: Ukázka prdícího bassreflexu

Vždy sa divím, že sa to niekomu môže páčiť. Pred mesiacom som kamaráta čo počúva mp3 cez plastové PC reprá zobral ku coughovi. Stačila mu pol hodina a odvtedy mi to vyčíta, že tam vôbec nemal chodiť že mu to doma hrá otrasne smile

Re: Ukázka prdícího bassreflexu

Jen tak dál.. smile

Web

Re: Ukázka prdícího bassreflexu

babakus: To mi vysvetli čo je nestíhajúci mikrofón. Množstvo ľudí používa výraz nestíhajúci zosilňovač, a na výroky tohoto typu som kurevsky alergický.