Re: DPA 222

Na "kondíky" mohu vřele doporučit ECOM,mají Nippon Chemi-Con ,možná i Sinclair by ti něco nechal,mrkni na stránky aldaxu...

Web

Re: DPA 222

Ale prdlajs atypický : 10 G / 50 V nabízí v týhle velikosti ( průměru ) Panasonic. Dá se objednat myslím u FK Technic. Stejný průměr, ale trochu menší kapacitu dělá Kendeill ( 8G2, 6G8 ), kterej vede Semic....

Re: DPA 222

Já budu objednávat všechno v práci - bereme od mnoha různých rozumných dodavatelů (Ecom, Ryston, Fischer atd. atd.) a můžu to mít bez daně a za nákupku takže kdo by měl zájem a byl by schopný si u mě materiál vyzvednout tak můžu zařídit. Chvilku by to asi trvalo protože objednáváme alespoň 1x měsíčně (ale spíš častěji) ale není to problém.

Re: DPA 222

Thalesi, sem ti něco šoupnul do mailu......

Web

Re: DPA 222

Jo tak to bych byl, Thalesi, rád... Někdy to domluvíme smile

Re: DPA 222

Dneska jsem se ke katalogům ještě nedostal páč mě zase nas. s jednou zakázkou pro české dráhy. Mě z nich jebne. Měl jsem z nich maximální pracovní znechucení. Takže snad zítra.

Re: DPA 222

Tak desky bych měl mít v pátek, čili po neděli to zabalím a pošlu. Kdo jedete teď o výkendu na Mácháč, tomu je mohu vzít s sebou.... Jsem sám zvědavý, jak budou vypadat... smile

(upravil sinclair 12. 6. 2007 10:16)

Re: DPA 222

Hlavně se nesnažte ušetřit na materiálu a necpěte do desek šrot. Ten přístroj si zaslouží pořádnej materiál i za cenu, že ho budete shánět déle a bude o cosi dražší. Nadrženost na "aby to už jelo" není na místě.

Pošlete mi někdo rozpis součástek, možná bysme mohli s Pierrem uvažovat o 222set smile

Web

Re: DPA 222

sinclair: to byste pro nas vazne udelali? smile Rad si za takovy servis priplatim. Beru 2 sady... smile

Re: DPA 222

Leošku, je to ZDE: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph … ;start=330 is osazovákem smile

S tim setem byste byli moc hodní... Ale ať to je ťip ťop... Odpory stejný barvy... smile

Re: DPA 222

co je na Mácháči?

Re: DPA 222

lol zrovna jsem si říkal, že zejtra budu muset sesmolit poníženej dopis pierrovi, jestli by nepustil něco mimo oficiální nabídku. Alespoň polovodiče a relé.

Re: DPA 222

Na Mácháči jsou lodičky...

Re: DPA 222

>Sinclair

Neboj, já bych tam nic špatného nedal. Setík jsem nabídnul protože mám možnost rozumných cen i značkových součástek tak jsem se chtěl podělit. Možná že u vás to vyjde nakonec podobně a já se nebudu muset patlat s pytlíkováním a posíláním. Pro sebe si to ale stejně objednám - dneska jsem to začal řešit .o) Předpokládám že zítra nebo pozítří bych měl vědět celkem přesně co to bude všechno stát.

Teď ale nevím jestli mám řešit ceny jen pro sebe nebo ve větším množství tak bych prosil jestli ještě je zájem. Prosím teda VOXe a Franka kteří předběžně projevili zájem o nějaké vyjádření. Není to nic finálního - jen abych věděl na čem jsem.

(upravil Frank 12. 6. 2007 20:37)

Re: DPA 222

Já nevím... Všechny součástky si chci vyprat jednotlivě, aby mi to ladilo barvičkama smile

Takže odpory stejný barvy (asi modrý big_smile) stejný elyty... Asi pojedu sólo, já nevííím smile


Jo, Ondro, asi by zájem byl, ale chci to mít v černym smile Černý elyty by asi šly, daj se sehnat černý odpory? smile

Aktivní součástky budu mít snad od Leoška.

(upravil kazzatel 12. 6. 2007 21:02)

Re: DPA 222

Když si je individuálně přetížíš, budou černý bez problému.... smile

(upravil Frank 12. 6. 2007 21:23)

Re: DPA 222

Dobrej nápad! Asi použiju uhlíky, ty při přetížení pěkně voněj a podle hifistů maj lepší zvuk! yikes

Re: DPA 222

To se využívá spíš u kytarovejch aparátů... smile

Re: DPA 222

Fakt?

(upravil Karlos 12. 6. 2007 21:53)

Re: DPA 222

Franku dej tam metalizovane ať máš hajend lol To sou spec pro metalisty big_smile