Téma: Objednavka v PartsExpress

tak mame smulu, Neo 10's are not available to Parts Express sad

Re: Objednavka v PartsExpress

hmm máme po prdeli...

Ale jednou zorganizujeme s Gamminem něco z PE, jelikož já od tam něco moc chci. Martinovi se do toho moc nechce, ale já už ho překecám.

Re: Objednavka v PartsExpress

Tak mam konecne odpoved... vubec nemaji pozitivni pristup...
Hi Richard, As Bev told you the Neo 10 is not available to us. Here is the quote
# I have for you based on the other items. The shipping will be UPS Express saver.
# This includes broker fees but, does not include customs fees. 10 Pcs Neo3-PDR
# $39.87 Each for total of $398.70 10 Pcs Neo 8 $58.30 Each for total of $583.00
# Shipping $251.99 Total $1,233.69 14 Pcs Neo3-PDR $39.87 Each for total of
# $558.18 14 Pcs Neo 8 $58.30 Each for total of $816.20 Shipping $307.81 Total
# $3,056.57 20 Pcs Neo3-PDR $39.87 Each for total of $797.40 20 Pcs Neo 8 $58.30
# Each for total of$1,166.00 Shipping $394.25 Total $2,357.65

Jeste poptam evropske zdroje

Re: Objednavka v PartsExpress

Hm, no tak sleva veškerá žádná, doprava drahá. Buď to dělá malá objednávka (i když 3 000 USD už je celkem dost) nebo prostě nejsou tak vstřícní.

Re: Objednavka v PartsExpress

jsem tam poslal moje target ceny. Uvidime co vymysli. Ale zaroven jsem nedaval zadne extremni pozadavky. Myslim, ze na 20ks by -10% bylo adekvatnich. Zaroven ted sla poptavka do Italie a Svycarska. Ital je velmi komunikativni, tak jsem zvedav... ale zacina s Neo8 na 125€ sad

Re: Objednavka v PartsExpress

125 Euro oproti 58.30 USD? Tak to nevím, jak se mu podaří srazit cenu na takovou úroveň, aby se to vyplatilo brát v Evropě.

Re: Objednavka v PartsExpress

za zkousku nic nedam...  Zivot neni vzdy jednoduchy...

(upravil Micro 24. 8. 2007 12:29)

Re: Objednavka v PartsExpress

Uff to jsou teda ceny u toho taloša...:D Jinak čekal jsem od PE větší vstřícnost.

Re: Objednavka v PartsExpress

tak NEO10 nesezeneme nikde. Pouziva je BG jen pro sve vlastni potreby (info od jineho distributora)

Re: Objednavka v PartsExpress

to se dalo čekat že neo 10 nepůjde.
Normálně jim otevřeně napiš ať se víc snaží že objednávka na 3000 DOLARŮ ZASE NENÍ TAK MÁLO a ať nejsou líný sehnat lepší poštu.
Amíci jsou hrozně líný používat něco jinýho než jsou dlouhodobě zvylí.

Re: Objednavka v PartsExpress

Tomasi, hucel jsem do nej dobrych deset minut sad
Ale uvidime co bude v druhem kole.

Re: Objednavka v PartsExpress

no nerikam at to nezkousite ale nechapu co se vam tak nezada... je tam 40repraku (neo8 a neo3 jsou skoro stejne tezky a lip se to bude pocitat) tj 400usd /40 mi dava 10usd dopravu na jeden reprak kdyz pridam dan tak mi to dela 1800kc za neo8 a asi 1300kc za neo3 nezlobte se na me ale to jsou hooodne dobre ceny.

(upravil pistole 25. 8. 2007 22:07)

Re: Objednavka v PartsExpress

to jo ale jde o kšeft tak ať se snaží a štve mně ta neochota hledat lepší dopravu platit 4 stovky za nic nevážící balík mi připadá dost. Navíc ten fedex nebo kýho je to čerta není stejně nic moc.
A co se týká tlaku na cenu nemám morální problém jejich nákupčí taky nejsou žádný andílkové.

Re: Objednavka v PartsExpress

smile jsem nakupci smile

Re: Objednavka v PartsExpress

já vím !

(upravil mengel252 26. 8. 2007 6:58)

Re: Objednavka v PartsExpress

Prepáčte, že sa vtieram, ale veci od partsexpress vám viem dodať  približne za ceny, ktoré sú na webe. cena vychádza tak asi tak +5%.

Re: Objednavka v PartsExpress

to neni vtirani... Zajimam se o Neo3 a Neo8...
pripadne do posty richard.majer zavinac seznam.cz

Re: Objednavka v PartsExpress

mengel252: me konkretne zajima neo8 tzn. 60usd +5% +posta od tebe?

Re: Objednavka v PartsExpress

Pred chvíľou som písal Richardovi.
Kyselym - ano. Pošta odo mna zavisi od hmotnosti, nebude to kritické.

Re: Objednavka v PartsExpress

Ahoj Mengel 252 nekž nám hromadnou objednávku...:) ne fakt to tak dokážeš sehant??? kde je započítáne clo, dph??? + další polatky co se k dovozu vztahují??? I když je to celkem jedno, pokud ceny sedí okamžitě od tebe něco objednám jestli mohu... dáš mi prosím osobní mail at ti nemusím psát z webu? Díky´micro