(upravil Klon 12. 12. 2007 11:18)

Téma: Grupáč LME49720 - uzavřeno

Nové zprávy:

1, Objednávat se bude z USA, konkrétně digi-key.com (pokud víte o něčem lepším, je možnost změnit shop, posílat se to bude po státech).
2, K ceně v eshopu si připočtěte 10%(eshop neuvádí daň)  + rozpočítá se mezi nás 20$ na dopravu.
  Kurz koruna-dolar podle dne nákupu, nebo předem upřesním. Stejně tak jestli se bude platit předem nebo ne.(záleží na velikosti  objednávky)
3, Uzávěrka za 5 dní(11.12), dorazit by to mělo zhruba za 14dní.Posílat poštou to budu v lednu, osobka na domluvě.
4, Předání - budete si to moc osobně vyzvednout na Strahově/ Vrchlabí. Pokud vás bude víc z jedné lokality, vyberete si zástupce komu přijde balík na redistribuci. Pokud bude někdo "mimo" tak mu to samozřejmě také pošlu, ale nebudu posílat 3 balíky lidem co od sebe bydlí 15km. Poštu samozřejmě hradí příjemce.

Je to primárně zaměřeno na LME49720, protože se u nás nedá sehnat. Ale určitě by se někdo zeptal jestli nemůže vzít něco jiného. Samozřejmě je možný objednat cokoliv jiného, ale:
1, co je u nás nesehnatelný.
2, PODSTATNĚ dražší.
Popsal jsem to jako drobnější balíček, tak ať to tak taky zůstane.
Nechci nastavovat limity kolik čeho, je to grupáč na něco co se tu sehnat nedá, tak to tak berte.

Dotazy sem do threadu, objednávky  do mailu.
Předmět: digikey
V objednávce musí být: Nick na fóru,opravdové jméno a předání, pokud poštou tak i bydliště (orientačně stačí město/okolí - na konec threadu budu připisovat nick zájemce a odkud je, aby jste se mohli domluvit na dopravě).
Co chcete - Digi-Key Part Number, a kolik.

Pokud se u něčeho překročí množství potřebné na slevu (25kusů), uvedu to. Jinak počítejte s základní cenou.
Nové info, akutalizace atd. se objeví v tomto postu.

Nic z toho nemám, nic z toho nechci. Dělám to pro to že se ty šváby u nás sehnat nedaj. Budu mít o trochu lepší cenu a jako služba komunitě od které jsem se toho dost naučil.
Je to jednorázová akce, podmínky myslím více než dobré.

seznam:

Kurpelm   Trenčín/SK
Dingo       Dobrotín nebo okolí Jihlavy/Žamberka/Týniště nad Orlicí
Jaromi     Boskovice, Prostějov, popř. Brno a okolí těchto měst

(upravil Klon 9. 12. 2007 17:45)

Re: Grupáč LME49720 - uzavřeno

Piště mi prosím v jakým pouzdru to chcete.
Zájemce na osobní předání do seznamu nepíšu.
Jinak ještě jedno lme49720 v DIPu a bude sleva "o).
------------------------------------------------------------
25kusů na LME49720/DIP-8 překonáno

(upravil Klon 13. 12. 2007 0:38)

Re: Grupáč LME49720 - uzavřeno

Tak na digikey je někdo vykoupil, bylo tam 70 kousků, teď jeden. Napsal jsem dotaz kdy je naskladní, uvidíme co odepíší. Co jsem zatím jen tak lehce koukal, tak jsem to levněji nenašel.Takže  budeme čekat. Pokud je někde najdete skladem (50+ kousků) za podobnou cenu, dejte mi prosím vědět. 

Dokud mi nepřijde mail z digikey, platí uzávěrka v hlavičce, tzn. zítra ráno vstanu, přečtu maily, doplním seznam a zavíráme. Až přijde mail z digikey, zaktualizuji, je možný že se to ještě natáhne, ale nevsázejte na to.

Bohužel se mi podařilo smazat složku s mailama od Vás, seznam mám sice zvlášť, ale nemám to proti čemu zkontrolovat... Takže pro kontrolu vyvěsím seznam, pokud někdo změnil názor nebo v tom je bota(počet/pouzdro/předání), prosím na mail. Za komplikaci se omlouvám.

Kontrolní seznam:
---------------------------------------------------
Krupelm    4x DIP  -dopravu musíme dořešit
Opamp      4x DIP  -osobka Praha
Tonda       4x DIP  -osobka Praha
Dingo        2x DIP  -pošta
Betaron     6xDIP   -pošta
Jaromi       4xDIP   -pošta
MaBat        4xDIP   -osobka Praha
Marcel       4xDIP   -osobka Vrchlabí
Jarous       2x DIP + 2xSOIC -osobka Praha
Leonardo   6xDIP   -osobka Vrchlabí
--------------------------------------------------
Nikde jinde jsem je nenašel, objednávku jsem poslal známému. Z digikey mi ještě nic nepřišlo, jak dlouho to teď zabere záleží na tom kdy to známý objedná, jestli se bude čekat až to naskladní, a kdy pojede do USA. Odhad je 1. polovina ledna 08. Chtěl jsem to stihnout do Vánoc, jenže když nejsou skladem tak to je nereálné.

Re: Grupáč LME49720 - uzavřeno

V singl verzi jsou tyhle operáky sehnatelné za docela zajímavou cenu i nás: http://www.tme.cz/katalog/index.phtml?f … &idp=1

Re: Grupáč LME49720 - uzavřeno

Jo, tak do těch jdu smile

(upravil Klon 21. 1. 2008 18:57)

Re: Grupáč LME49720 - uzavřeno

Zapomněl jsem update, omlouvám se.
Zhruba(podle možnosti dopravy) přelomem měsíce by to mělo být doma.
Jinak komunikace s druhou stranou má poměrně velkou latenci, prosím o schovývavost.

Re: Grupáč LME49720 - uzavřeno

Klon, dúfam, že Ti nebide robiť veľký problém poslať tie operáky poštou na SK. Prachy Ti môžem poslať poštou, alebo ako?

Web

Re: Grupáč LME49720 - uzavřeno

Update.
14dní to "hnije" v ČR v kontejneru, čeká se na papíry z USA kvůli clu.

Re: Grupáč LME49720 - uzavřeno

Jak to vypadá,jsou nějaké nové informace?

Re: Grupáč LME49720 - uzavřeno

Bohuzel porad stejne, stale v kontejneru ceka na to az se "znamy" vrati z UK a vyzvedne to sad.
Urguju jak muzu, ale jde to uz skoro mimo me.

Re: Grupáč LME49720 - uzavřeno

Procleno, momentálně jsem v Praze, ale příští víkend kvůli tomu sjedu dom. Takže jestli to někdo cestou nezvoral a přišlo to, co přijít mělo, tak by si pro to příští víkend mohl Leonardo a Marcel stavit.

Re: Grupáč LME49720 - uzavřeno

Klon, keď budeš so mnou potrebovať doriešiť dopravu a platbu, tak ma nájdeš na chate.

Web

Re: Grupáč LME49720 - uzavřeno

OK,víkend mi vyhovuje,konkrétní čas můžeme dořešit mailem.

Re: Grupáč LME49720 - uzavřeno

Tak rozpočítáno.
Doprava po státech a DO ČR - 80kč na každého
LME49720 DIP8  103,3 Kč
LME49720 SOIC  135,71 Kč

Je to trochu víc než jsem čekal. Bohužel se to kupovalo když byl drahej dolar a LME stálo tak víc. Možná si na tom spojka v USA něco přihodila, nevím.
Faktura není, byla mi zdělena suma a tím to končilo. Doprava se rozpočítala na počet lidí, SOIC jsou dražší protože jich bylo málo/nebyla sleva.

2kruplem:Spolubydlící bydlí v Komárnu, tak bi Ti to dovez na SK a poslal vaší poštou, ok ?

Re: Grupáč LME49720 - uzavřeno

Singly 49710 se daj v ČR pořídit za cca 60kč...

Re: Grupáč LME49720 - uzavřeno

Klon: Jak to vypadá s tím předáním tento víkend?Máš už nějakou představu o místu a čase?

Re: Grupáč LME49720 - uzavřeno

Singl stojí cca půlku...
2Leonardo teď jsem Ti poslal mail

Re: Grupáč LME49720 - uzavřeno

OK poslal jsem odpověď.

Re: Grupáč LME49720 - uzavřeno

Klon: Napíš mi prosím do mailu Tvoju adresu na ktorú pošlem peniaze. A sumu taktiež... Dík moc.

Web

Re: Grupáč LME49720 - uzavřeno

Tak Marcel a Leonardo je maji doma.
V nedeli vecer obeslu mailama zbytek.