Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Moduly ochran

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 36]

Téma: Moduly ochran

http://www.aldax.cz/index.php?tab=1&show=spp12

Web

Re: Moduly ochran

Moc pěknej a užitečnej modulek.

Web

Re: Moduly ochran

Moc hezké, takové podstivé cool

Re: Moduly ochran

Moc se mi to líbí. Jak se to funkčně liší od ProtectV?

Re: Moduly ochran

Funkčně nijak, primární funkce-ochrana před ss napětím-je stejná, stejné jsou i další přídavné funkce, akorát je modul značně menší a co hlavně - nepotřebuje sólo zdroj, krmí se STŘÍDAVÝM symetrickým napětím přímo z vinutí, které napájí zesilovač, ještě před usměrňovacím můstkem. To sis ale mohl vyčíst srovnáním popisů funkce obou druhů modulů.
Dosavadní modul ochran Protect V budeme dodávat jen ve verzi Matsushita pro opravdu "parní" zesilovače.

Web

Re: Moduly ochran

A co softstart? Bude, nebo není třeba?

Re: Moduly ochran

Bude také, co nevidět.

Web

Re: Moduly ochran

Skvělý. Tak teď už jen tu sadu na SymAsym a bude to komplet big_smile

Re: Moduly ochran

Hehe lol

Re: Moduly ochran

Osrat. Kvůli nadšeným symasymákům ze slovanetu jsme pracně sháněli originál Toshiby a za čtvrt roku se prodaly dva páry...takže osrat.

Web

Re: Moduly ochran

Ja jsem treba rad, ze tuhle nabidku mate, ale jeste jich mam nekolik v zasobe.
Osobne si myslim, ze to jsou jedny z nejlepsich tranzistoru pro audio v ohledu na cenu.

Web

(upravil MaBat 30. 10. 2008 20:17)

Re: Moduly ochran

To byl fór... Ale že se jich prodalo tak málo...?! Buď už je mají všichni nasyslený odjinud, nebo o tom neví. Třeba já je mám na sinclairovo doporučení z EZK, to bylo ještě dlouho před tím, co je nakoupil Aldax.

Třeba už zas symasym nefrčí... hifi je jako oblečení...

Jinak dík za to, co Aldax nabízí, nemá to obdoby.

Re: Moduly ochran

Chtěl jsem pro Aldax i Hitachi 2SB649A/2SD669A. V originálu je limit 1000+1000ks a Pierre mi to tedy vcelku decentně rozmluvil, přestože si myslím, že jsou to jedny z nejlepších budicích tranzistorů v TO126, pochopitelně použitelné i na místech BD139/140 hlavně tam, kde je třeba vyššího napájení.

Web

Re: Moduly ochran

Třebas si ty trandy koupili v GESu, že...

Re: Moduly ochran

Ano, holý prdele a blbci nakupujou v GME a GESu.

Web

Re: Moduly ochran

S temi zkusenost nemam, ale parametrove vypadaji slusne, jak stvorene pro rychle konce, opravdu zlepsena nahrada BD139/140.
Ja se pokousim sehnat 2SA1930/2SC5171, urcite je znas, ne-li s nimi nemas i zkusenost. Jsou to velmi rychle tranzistory do budicu, kdysi se mi podarilo sehnat dva pary a byl jsem s nimi 100% spokojeny.
Ale ted uz se mi je nikde nepodarilo sehnat... sad

Web

Re: Moduly ochran

No je dost možný, že až dojdou A1837/C4793, tak budeme objednávat A1930/C5171. Je to skoro za jedny peníze, jen ty minimální limity...

Web

Re: Moduly ochran

Takže verze s HE1aN nebude? Možná by to bylo dobré jako doplněk k různým sráčům typu QSA atd.....

Web

Re: Moduly ochran

Tam ať si dá kdo chce co chce. Do takových sráčů stačí i triak a ne relé za pětistovku...

Web

Re: Moduly ochran

sinclaire, šlo by použít SPP1 na SDA 500? píšeš že je to použitelný do cca 300W@4ohmy
já to budu mít na 6Ohmovou labinu a s odevzdaným výkonem to nebude tak hodně...

Web

Příspěvky [1 až 20 z 36]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Moduly ochran

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£