Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 6 z 9)

Audioweb.cz » Smetiště » Zdroj PC

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6 7 8 9 »»»

RSS

Příspěvky [101 až 120 z 175]

Re: Zdroj PC

miesto noctuy by som sa nebál kúpiť scythe alebo lacný xilence

Web

(upravil Zorg 5. 7. 2009 18:23)

Re: Zdroj PC

ja co mel v pazourech, tak noctua se mi pozdavala nejvic. je otazka, co to udela casem. v tesnym zavesu za ni pak scythe MNB, kterazto bude asi nejtrvanlivejsi, je to fakt KUS vetraku. xilence jsem se nikdy neodvazoval koupit, odrazovala me ta lace..je fakt v pohode? big_smile

Re: Zdroj PC

Xilence je to nejlepší z pohledu cena/kvalita. Do našich sestav necpeme nic jinýho, zatím jsme za tu dobu neměli žádnou reklamaci, která by se týkala nepříjemných zvuků. V mých PC se taky vrtí jenom ventilátory značky Xilence. Předsudky stranou, kup si několik kousků, otestuj a pak poreferuj.

Re: Zdroj PC

xilence je fajn, a stačí to po dvoch rokoch vymeniť, bo chciac nechtiac sa prederie. ničmenej cena 60 korun za to myslím stojí.
raz za dva roky to myslím nikoho nezbije, a koho hej, kúpi si 5-10 drahší scythe ci noctuu čo vydrží tých 10 rokov...

Web

Re: Zdroj PC

V tom případě mě čeká za čtvrt roku výměna komplet všech ventilátorů. smile

(upravil bhm1 6. 7. 2009 19:52)

Re: Zdroj PC

Ventilátory bych tam asi  nechal původní, nebo až časem páč na to teď nejsou finance. Na druhé straně bych na tom hrál takový hry, aby se to nezapotilo. v podstatě jen TDU.

Re: Zdroj PC

Xilence ventilátory jsou velmi dobré, na svojí cenu myslím model s červenými lopatkami 12x12cm, jejich 8cm větráčky mě po 2 měsících překvapily nesnesitelným řevem smile

Web

(upravil bhm1 7. 7. 2009 21:11)

Re: Zdroj PC

Tak jsem nakonec dostal PC ze servisu a byl jsem mile překvapen. odešla pouze základovka, tak mi v servisu PC opravili, a dostal jsem zpět počítač v palbě AMD Athlon X2 dual core 4800+, ramky jsou zde taky nové. a teď se chci zeptat na dobrou grafickou kartu na DDR2 díval jsem se na GeForce 9600GT a zdála se mi nejlepší. máte někdo jiný návrh.? A ještě se rozhoduji jaké dokoupit ventilátory... mám 3 zdířky na upevnění, tak koupim všechny 3 a bude to. je lepší Arctic-Cooling nebo Xilence.?

Re: Zdroj PC

K ventilátorům: záleží na tom, který model... a k těm pamětem, jseš si jistý, že chceš grafiku s pomalýma DDR2? ikdyž u Ge-force se to díky sběrnici skoro smazává... ona totiž není žádná závislost mezi rychlostí pamětí grafiky a rychlostí RAM na desce smile jestli jsem to správně pochopil smile

Web

Re: Zdroj PC

Bery - tak nemůžu na desku která podporuje DDR2 nasolit DDR4 ne.?

Re: Zdroj PC

Deska podporuje DDR2 moduly ale to platí jen pro moduly přímo do desky, ne pro grafické karty... jinak by si dnes nemohl osadit skoro žádnou kartu ATI. Ati dělá dnes i DDR5 s frekvencí 3,9-4GHz

Web

(upravil bhm1 7. 7. 2009 16:07)

Re: Zdroj PC

Bery - počkej... takže já na svoji desku můžu naládovat klidně tu HD 4770.?

Jinak jsem myslel konkrétně tento větrák + ještě F8.

http://www.eucompshop.cz/zbozi/prid-ven … p=z:153818

(upravil Bery 7. 7. 2009 16:09)

Re: Zdroj PC

Můžeš tam naládovat klidně HD4890 s DDR5, když to ten zdroj utáhne a měl by jsi mít slot PCIE 2.0 ale nevím, jestli je to podmínkou... co tedy budeš mít za desku?

Edit: tyhle modely měl AC vždycky tiché to vím o 12cm o 8 netuším... možná trochu větší hlučnost vlivem vyšších otáček...

Web

(upravil bhm1 7. 7. 2009 16:25)

Re: Zdroj PC

Problém ej že já ani nevim co mám za desku...  je to asus a PCIE 2.0 to má... a jak jsem už psal je na tom Athlon X2 4800+ pokud někdo pozná zde je foto: Jinak je to od ASUS

http://audioweb.cz/uploads/thumbs/2195_dsc00256.jpg

Re: Zdroj PC

Kompatibilita v praxi NEMUSÍ být stoprocentní, jak se již mnozí "šťastní" majitelé určitých základních desek v kombinaci s konkrétními grafickými kartami mohli přesvědčit...

Re: Zdroj PC

Hledání jehly v kupce sena smile ale myslím, že je to tahle:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=38679
To little: můžeš uvést příklad konkrétních karet, pamětí a desek? Já osobně tedy neznám nikoho komu by to dělalo problém...

Web

Re: Zdroj PC

Hezky Bery.. hledal jsem ji taky, ale nenašel. přesně tahle. ani nevim jak na tom je...

Re: Zdroj PC

Nekompatibilita se ještě vyskytuje? Little dej nějaký případ, tohle mě zajímá. Na poslední nekompatibilitu desky a grafiky si vzpomínám u Radeonu 9600 a KT600 wink

Re: Zdroj PC

Zrovna kombo KT600+9600 mi fungovalo (a stále funguje) skvěle.

Těch případů nekompatibility by bylo spousta, jen kdybych si aspoň na většinu vzpomněl. sad

Po paměti mě napadá I965 + HD2600, I945 + HD2900, nForce (asi) 560 + HD3650, nejnovějším problémem je P45+HD4830. Co si tak pamatuju, tak u Intelů to byl drasťák, tam nešla spustit žádná aplikace, ani nainstalovat korektně drivery na grafiku. U těch dvou nejnovějších dělaly problém všechny 3DMarky i většina nainstalovaných her. wink

Babakusi, taky pracuješ jako servisní technik výpočetní techniky, nebo jsi "fušer"? smile

Re: Zdroj PC

Vyplatí se investovat do 2 větráků od Arctic ? teď jsem četl na internetu, že tahle deska docela solidně topí... Mně se teda zdá, že topí jak prase big_smile

Příspěvky [101 až 120 z 175]

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6 7 8 9 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Zdroj PC

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£