Téma: subzesík co vy na to?

http://img80.imageshack.us/img80/2181/sub2c.th.jpg http://img79.imageshack.us/img79/9240/sub1w.th.jpg
SPV250P+,subsenior,audioSW,audiotoroid Atr3a...

Web

Re: subzesík co vy na to?

Nádhera...že mně se vždycky povede akorát vrabčí hnízdo smile

(upravil junglist 27. 9. 2009 20:35)

Re: subzesík co vy na to?

Jak jinak Ondro, než že to máš perfektní wink Na tvoji práci je radost pohledět. Na kolik vyjde klon tý srandy?  tongue

gaminne, že by ALDAX? smile

(upravil ondra Ch 27. 9. 2009 21:38)

Re: subzesík co vy na to?

Díky za pochvalu. Všechny díly jsou eloxované,bohužel se mě nepodařilo sehnat nikoho, kdo by udělal vygravírování popisu modulu...... cena je bohužel poměrně vysoká, ale zatím jestě není oficiálně smile stanovená, bude to něco málo přes 10000,-

Web

Re: subzesík co vy na to?

ondro jsi ze semil, tak se zkus zeptat na sychrově. Maj tam celkem širokej výběr podle stránek. http://www.jelineksro.cz/modules/rs/index.php?section=4
Dej kdyžtak vědět jestli tam budeš nechávat neco dělat smile

Re: subzesík co vy na to?

Moc pěkné, jak jinak!

Web

(upravil ondra Ch 11. 10. 2009 19:39)

Re: subzesík co vy na to?

Hmm, čekal jsem trochu větší ohlas, dost lidí se tady ptalo na hotový subzesík, ale ekonomická krize asi dolehla vší silou....:)

Web

Re: subzesík co vy na to?

Pracuju (Frank pracuje smile) na defakto stejným subzesu, akorát bez audio switche a normální 19" krabici smile.
Ať se mi tvoje řešení moc líbí, tak já osobně nemám "panelový-do bedny" řešení rád neb často měním hlasitost a pořád létat k zesům a pak k basovce, potažmo když je basovka v rohu tak to není moc praktické. smile Můj zes vyšel na trochu víc, cca 14k Kč i s Frankem smile

Re: subzesík co vy na to?

To je jasné Vojto, každému podle jeho potřeb smile

Web

Re: subzesík co vy na to?

Vojta: ale ved si to dá za potenciometer v predzosilovaci... a zosúladí hlasitost tak to pôjde aj bez ručného pridávania smile

Re: subzesík co vy na to?

No ono když chceš tak nějak rozumně cejtit kopák při hraní potichu a nechceš aby Ti při hraní hodně nahlas urval palici, musíš ho trochu stáhnout, to je fyziologie slyšení smile Vojta to bude mít v Modushopu...

Re: subzesík co vy na to?

nestací automatický loudness? cool

(upravil Milan 27. 12. 2009 3:21)

Re: subzesík co vy na to?

mě se to líbí, kdyby se povedlo to jěště nějak popsat, zdala by se mi cena naprosto přiměřená.

Web

Re: subzesík co vy na to?

Mechanik: No to si piš že by to tak šlo ale to navazuju co říkal Franta smile. a btw nějáký loudness je na hovno, každý ucho je jiný a ne každýmu ta křivka vyhovuje. Já osobně mám při normálním poslechu basovku hodně potichu, spíš jen decentně.

Re: subzesík co vy na to?

Ondro a ty nemáš ten modul na predaj ? smile

Web

Re: subzesík co vy na to?

Je pořád naprodej.....

Web

Re: subzesík co vy na to?

Akú si predstavuješ cenu samozrejme v euráčoch ?

Web

Re: subzesík co vy na to?

No, musím to probrat s Pierrem. Počítám tak 420 eur. Upřesním.

Web

Re: subzesík co vy na to?

Pekná pálka za pekný stroj, na dobierku to vieš poslať ? Alebo inak ?

Web

Re: subzesík co vy na to?

Perfektní práce.
Tohle se mělo v Aldaxu vyrábět sériově a možná i bude, pokud se Ondrovi bude chtít. Pořád se někdo mailem na hotové submoduly ptá. Popis gravírkou dořešíme ve spolupráci s Betaronem.

Web