(upravil antonio 16. 7. 2007 21:12)

Téma: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Již po druhé se organizuje hromadná objednávka z amerického Madisoundu, chcete-li se přidat, své objednávky posílejte gaminnovi na email martin.dusek11@seznam.cz, nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a telefon. Objednávku připište i sem do threadu.
Časově omezené, pouze do 20. července.

Objednávka přiletí do Prahy a odtud bude odeslána Microvi do Brna, ten všechny balíky rozešle, zajemci si svou část mohou převzít i osobně. Asi tak 800Kč je doprava k Microvi, takže to bude podle hmotnosti, a těch zbylých 700Kč (za proclení) se bude dělit počtem osob (další takhle paušální poplatek je nějaký ten manipulační nebo co si to účtují, to je dalších asi 800Kč).

Pár důležitostí:

gaminn napsal:

Na výprodejové reproduktory asi slevu nedostaneme.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
S celníky to pakárna byla jenom pro mě, protože jsem netušil, co a jak. A problémy, které s tím potencionálně mám, plynou z toho, že jsem to proclíval jako nepodnikatel, přičemž mám živnostenský list (sice na něco jiného než prodej zboží, ale asi se jim to zdálo podezřelé). Takže specifický problém, který nepotká každého.

Napíšu sem, co by případného zájemce o organizování čekalo: smile
1) po oznámení příchodu zásilky (emailem, telefonicky) si se Schenkerem (společnost, která zajišťuje dopravu tady v ČR) domluvit, že si zásilku proclí i odveze sám
2) vyzvednout v Schenkeru (nejspíš Rudná u Prahy) papíry od zásilky
3) zajít s vyplněným JSD (řeknu, jak vyplnit) a těmi papíry naproti k celníkům (naproti, jestli to přijde tedy do Rudné smile)
4) proclít, možná tam budou chtít nějaké místopřísežné prohlášení, jako ode mě, že zboží je určeno pro víc lidí a ne k prodeji
5) zajít zpět s kopií JSD do Schenkeru, pak balík vydají
6) no a samozřejmě odvézt a rozeslat jednotlivé zásilky poštou

Nic těžkého, když se ví, jak na to.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Doprava z USA do Prahy vyšla při minulé objednávce 2.74 USD na kilo nákladu. Myslím, že do 4 USD za kilo se vejdeme i nyní (samozřejmě, čím víc se toho objedná, tím levnější bude doprava). Pokud to někdo vyzvedne v Praze, tak pak budeš platit jen poštovné v ČR (50 - 70 Kč za celý svůj balík, pokud toho teda nebudeš objednávat nějak moc) a ze slušnosti nějaký malý příplateček na benzín tom dotyčnému, to ale nic nebude. Ještě se pak platí paušální manipulační poplatek něco kolem 1000,- Kč firmě, které balík do Prahy dojde (Schenker), ten se bude rozpočítávat tak, že se jeho výše prostě vydělí počtem lidí, kteří si něco objednávají (nebude se tedy rozpočítávat podle váhy).
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Pokud si vybereš výprodejovou věc, nepočítej k tomu nějakou slevu, pokud si koupíš nevýprodejovou, započítej k tomu 15-25% slevu (přesně nedovedu říct). Dále si k ceně přičti dopravu (max 4USD na kilo), clo (reproduktory - 3%), DPH (19%) plus asi dvě stovky. A je to.
Co se týče platby, tak platit se samozřejmě bude předem, nejspíš převodem na účet, možná by byla i složenka.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Po uzávěrce toho 20. červenci mi pošlou kalkulaci cen a pokud si budeš chtít ještě něco přidat, půjde to. Odebírat cokoliv z objednávky samozřejmě nepůjde.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Komplikované posílat něco na Slovensko rozhodně není, zaplatíš akorát více při převodu peněz na český účet (příp. složenkou nebo jinak) a na poštovném (ale rozhodně to není nic hrozného, myslím, že za 5kg balík jsem platil něco kolem stovky nebo tak).
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Cokoliv chceš... jen počítej s tím, že pokud budeš objednávat něco jiného než reproduktory (jiný druh zboží), tak si budeš muset zaplatit nějakých 50,- Kč za každý takový druh zboží (nebo se o těch 50,- Kč rozdělit s ostatními, kteří si také tento druh zboží objednají). Je to z toho důvodu, že vyplnění JSD, kterým se dá proclít 1 druh zboží, stojí 700,- Kč (jestliže se tedy nenajde nikdo, kdo by to v Praze proclil a bude to muset dělat Schenker), pokud máme další druh zboží, musí se vyplnit doplňkové JSD a za každou položku v něm se platí těch 50,- Kč.
EDIT: Ale např. pokud bys bral nějaké to tlumení za pár dolarů, tak by se to nejspíš asi vůbec neproclívalo, nemělo by to cenu.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Zaslání na Slovensko není problém, pár slováků si už objednalo (jen mi při objednání napiš, na jakou adresu to poslat, nejspíš ne na tvoji, když jedeš pryč). Placení by taky neměl být problém, prostě si vyber způsob, jakým peníze dopravíš buď na můj účet vedený u české banky nebo nějakou složenkou (jestli je něco takového v mezinárodním měřítku možné) na moji adresu. Platba je samozřejmě předem. Částku, jakou budeš platit, se dozvíš někdy po 20. červenci (spíš k úplnému konci července).

Pokud tvoje internetové bankovnictví (máš-li nějaké) umožňuje podávat pokyny k platbě do zahraničí, je to s ohledem na tvoji cestu do UK nejjednodušší, prostě mi ty peníze pošleš takhle. Pokud bys takovou možnost neměl, musel bys asi poprosit někoho doma, aby to za tebe zaplatil (buď převodem nebo složenkou, jak jsem už psal).

Samozřejmě je nutné, abys byl v nějakém rozumném emailovém kontaktu, kdyby bylo potřeba něco vyřešit.

= = = Tipy = = =
Kvalitní levné stíněné 4ohm dvoupásmo: Vifa MG18SK09-04 a MG27SG29-04, PDFka zde
Žádná složitá výhybka, rovná frekvenčka.

Seas Njord z CA21REX/DD a 27TFFC nebo 27TDFC nebo 27TDFC/G, PDF soustav Njord zde

Špičkový střeďák za pakatel - Vifa M11WH09, parametry zde

Subwooferový PP 8", domů/do auta: Peerless 831858 « jiné značení: CCS-220/8/8

Ultralevný 2p kit na měničích Vifa Logic: http://www.madisound.com/catalog/produc … ts_id=1731

Ultralevný 2p auto kit na měničích Vifa: http://www.madisound.com/catalog/produc … cts_id=313

(upravil Micro 6. 7. 2007 17:45)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

> 2x Hi-Vi M8a
> 2x Hi-Vi M5a
> 2x Hi-Vi TN28
> 1x Hi-Vi SP10


Cca 385 USD

Možná se můj seznam trošku časem trošku poupraví, záleží ještě na penězích.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Já to prozatím vidím na 2ks Seas 27TDFC/G. Jak přijedu z práce, napíšu mail Martinovi.

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Tos ja sem si taky prihodil, celkem $150:
2ks FOSTEX FE126E 4.5 FULL RANGE
2ks Peerless 831858 8" Dual Voice Coil Woofer

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Já beru 2ks podle mě o něco lepšího bratříčka FF125K 4.5" FULL RANGE Takže přihazuju 85USD

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

1x Peerless 831858 8" Dual Voice Coil Woofer

(upravil mechanik 25. 7. 2007 12:28)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

na 100% zoberiem 2x L18RNX/P a 2x 27TBFC/G, na slovenské som si to prepočítal už píšem email gamminovi, dobre smile

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Takže Leon si také objednává 2x MG18SK09 a 2x MG27SG29

(upravil Shade 6. 7. 2007 22:03)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

no ja by som zobral 2x Peerless 831858

(upravil Cobalco 16. 7. 2007 17:15)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

1x Peerless 831858 8" Dual Voice Coil Woofer..........$32
2x MB Quart 95-7048 2" Titanium Dome Midrange - 8 ohm  .....2x $18
--------------------------------------------------------------------------------------
Spolu: $68

(upravil Frank 18. 7. 2007 11:52)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Tak předběžně:

2x Peerless SLS12
2x Seas L15PLY/P
2x Vifa P13WG10-04
1x Peerless 831990
-----------------------
320 koláčů

Na jistotu a do maila to dám do pár dní.

(upravil BlackRider 8. 7. 2007 17:58)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

2x Seas TDFC/G
2x Seas CA21REX/DD

Mail jsem ještě neposlal, bo přemýšlím, co dál. smile

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

beru teda:

1ks Peerless 831858 8" Dual Voice Coil Woofer
1ks Swifty Speaker Kit Parts - One Pair of Drivers Only (2 Tweeters + 2 Mid/Bass)

(upravil Johnyn 11. 7. 2007 10:08)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Taky něco přidám, byť jen necelých $71:  2x 29TFF/W

Maila sem už poslal. Rád bych vzal něco víc, bohužel teď nejsem příliš solventní.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Vezmu 2 ks L15

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

takze ja si tiez objednavam:
2* SEAS CA21REX
2* MB QUART 2" stred
2* SEAS 22TAF/G

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Moja objednavka je:

4ks  Aurasound  NSW2-326-8A 2" Extended Range - drobne celopasmovky

4ks  Silver Flute   W14RC25-S-04 5 1/2" Shielded Magnet 4 ohm Wool Cone  - domace kino 2efekty +center
4ks  SB Acoustics SB025F9 Sinar Baja 1" textile dome, truncated flange   

2ks  Seas         CA26RE4X (H1316) 10" Paper Cone Woofer       - hlavne 3p repro
2ks  Peerless       Peerless 821385 4.5" Midrange               
2ks  Peerless       811830 1" textile dome, "Wide Angle", FF cooled   
   
4ks Vifa           P13WG10-04 5" Poly Cone Woofer 4 ohm       - dizajnove stlpy s integrovanym subwooferom Monacor
2ks  Peerless   811434 1" textile dome, Neo Magnet, 4 ohm               

Tak ako su oddelene budu pouzite v jednotlivych sustavach.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Tak jdu do te pistoleho trojkombinace taky, snad bude hrat dobre smile.
2x SEAS CA21REX
2x MBquart 8ohm
2x SEAS 22TAF/G

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Objednavam:
SS 2010/8513 2ks
Vifa PL 11-WH-09-04 2ks
Seas CA 21 REX/DD 2ks
Odoslane aj Martinovi tiež je to pistoleho kombinacia...:)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Tak já vyzkouším ty nový vejškáče od Seasu, takže objednávám:

2x 29TFF/W
http://www.madisound.com/catalog/produc … ts_id=1591

Detaily posílám mailem.