Re: TP 289 2x25k/Y

Thales na to nebude asi mať korunky...

Web

Re: TP 289 2x25k/Y

Zdar kolegovia uz je to uzavrete alebo sa mozem este pripojit? tiez by som mal zaujem o 4 kusky... na 100%!staci Aix ked ich nechas u Martina a ja uz sa s nim vyrovnam ok?

(upravil AiX 13. 12. 2008 22:11)

Re: TP 289 2x25k/Y

ok takže
mrtvolka - 4
opamp - 4
Klon - 4
jean - 8
kurpelm - 6
redy - 2
hranaty 2
AiX - 4
Marecek - 5
pibi - 12
maykee - 4
55 kusů

pibi: penize pošli klidně mě at to netahame přes martina ale až budu mít poťáky predsebou!

Re: TP 289 2x25k/Y

Mě tam napiš 12ks, peníze mám poslat AiXovi na účet? Nebo Kurpelmovi předem, nebo při převzetí? Czk, Sk nebo €? Kolik a kdy?

Re: TP 289 2x25k/Y

Takže objednávka je poslaná. 55 kusov, ktoré prídu AiX-ovi... Potom to v ČR rozošle on, a ostatok prinesie kurpelmovi, a on rozošle na Slovensku.
Peniaze - Nech poviem AiX že ako si to predstavuje a kurpelm taktiež.
Písal som do neon-el, odpísali že sú nové. Tak hádam budú v poriadku. Zajtra budem vedieť viac, objednávku som poslal dnes.

EDIT: Takže už máme aj odpoveď. Cena 20kč za kus, v pondelok odosielajú.

Web

Re: TP 289 2x25k/Y

Ja sa prispôsobím Aixovi, ja mu slovenské poťáky cvaknem bárs aj na ruku, po slovensku rozošlem a ostatní mi to môžu po rozpočítaní vrátane poštovného na účet. Škoda dobierky...

Web

(upravil AiX 14. 12. 2008 20:35)

Re: TP 289 2x25k/Y

změna!
thales chce 5!

mrtvolka - 4
opamp - 4
Klon - 4
jean - 8
kurpelm - 6
redy - 2
hranaty 2
AiX - 4
Marecek - 5
pibi - 12
maykee - 4
Thales - 5

60 kusů

// pošta něco stojí takže bych byl rád kdyby každy přispěl 10 korun na poštu,  ja vam to rozešlu za 40korun poštou po česku nebo martinek to už se pak dohodnete a zaplatite k tomu..
Cena jednoho  kusu je 20 korun českých
Z našich cen, sa urobíte!

Re: TP 289 2x25k/Y

ved objednavka je uz poslana, ked sa nemylim (55ks).
Aix: ty to rozosli cechom a kurpelm po slovensku, on ti zaplati polovicu postovneho hlavneho balika a my sa s nim potom vyrovname ked to nam (slovakom)  bude posielat.

Re: TP 289 2x25k/Y

Marečku, tak bol jeden apdejt, no... Ok, veď presne takto si to predstavujem. Do mailu mi Slovač napíše adresy, jo? Prípadné pokyny (ak dvaja členovia fóra bývajú v jednom meste a obaja majú objednané) napíšte do mailu. Pre zjednodušenie poštovného...

Web

(upravil sinclair 14. 12. 2008 17:25)

Re: TP 289 2x25k/Y

Kluci, jestli jsou to poťáky z původní výroby z 80.let, tak je budete muset napřed vyčistit. Za ty roky je totiž po dráze rozlezlá /vzlínáním/ ložisková vazelína. která způsobuje chrastění.
Je potřeba jedna 5ml stříkačka s 0,8mm jehlou, naplněná trichloretylénem, důkladně propláchnout /i dvakrát/ dráhy.
Pak je potřeba ještě jedna 2ml stříkačka s 0,6 jehlou, naplněná buď Kontoxem 10 /červeným/, nebo i originální červenou Diavou z 80. let. Dráha i běžec jsou po této proceduře totiž vysušené a brzy by se vydřely, proto je nutné dráhu i běžec po čištění nakonzervovat. Stačí pár kapek K10 nebo té Diavy.
Kontox 5 /modrý/ víceméně k ničemu není, nemaže, jen čistí, rozpouští sirníky a oxidy a bez mazacího efektu se odpaří. Je vhodnější spíš na přepínače apod.
Ať zas nějakého píčuse nenapadne do toho navalit WD40. Ten totiž dráhu po pár měsících rozežere tak, že má místo 25k přes 50k a jsou v ní od běžce brázdy jak od pluhu.
Kdo by chtěl po kompletní proceduře "plynulý a hladký chod" hřídelky, tak je nutné sundat ložiskový štít, vypláchnout ložisko, očistit hřídel trichlorem a po vyschnutí lehce namáznout hustou BEZBARVOU silikonovou vazelínou, naprosto top je ta hustá a tuhá, používaná na konzervaci rybářských šňůr, k dostání v rybářských potřebách.
Souběh na začátku dráhy i lepší, než 2dB lze nastavit vyloupnutím plastového víčka, povolením matice zadního sběrače a přesným nastavením. Kdo ale neví jak na to /můstkovou metodou/, ať do toho radši nerejpe.

Web

Re: TP 289 2x25k/Y

Sinclair, vďaka za info... Kúpime, uvidíme. Uvidíme, vyčistíme smile

Web

Re: TP 289 2x25k/Y

tak jak to vypadá mrtvolko ?  už je to na cestě ?

Re: TP 289 2x25k/Y

Ozaj a už ti dal sinclair schému, ako to zapojiť? big_smile

Re: TP 289 2x25k/Y

ja by som zobral tiez 2ks, pokial to este nie je uzatvorene.

Re: TP 289 2x25k/Y

Jean schéma je u mňa na stole. 2ks sa nájdu, ja som zobral na seba pár kusov práve pre opozdilcov. Takže šup mailík s adresou, menom a kontaktnými údajmi, aj telefón poteší. Prípadne sa zastav v hospode, nalievame zadarmo. http://chat.analog.cz/

Web

Re: TP 289 2x25k/Y

Kurpelm: A nevies kedy asi to pride? Do stvrtku som v Ziline a keby to dovtedy doslo tak si po to pridem osobne, do TN je to hodka. A ked nie tak na aky mail ti mam poslat svoje udaje?

Re: TP 289 2x25k/Y

Aix ich prinesie v piatok alebo sobotu ku mne do TN, príde ku mne. Takže skôr u mňa nebudú. Na mail kurpelm zavináč gmail bodka com.

Web

Re: TP 289 2x25k/Y

ZASIELKA DORUCENA, AIX TO MA NA POSTE.

Web

(upravil wwsly 19. 12. 2008 10:42)

Re: TP 289 2x25k/Y

Nenašel by se tam ještě jeden? Ps jsem z Brna

Web

Re: TP 289 2x25k/Y

Tak sú u mňa, pokúsim sa rozoslať v pondelok.

Web