Re: DPA 110 > 223

reebe, devět odspodu jsou sračky sračkovitý. Samwhu posuň o dost výš, je někde pod Nipponem a Nichiconem. Panasonic se dá, ale taky to žádná bohvieaká sláva není.

Web

Re: DPA 110 > 223

No, myslim si jedno. Nejde pausalne napsat ze treba panasonic je horsi nez nippon, protoze kdyz budu chtit, najdu mnohem lepsi panasonic nez nippon a samozrejme i naopak.

Mimochodem panasonic umi stejne jako sanyo spickove kundy, jednou si je koupim, ale to az budu velky a nebudu vedet kam s penezma.

A kdyz uz jsem u toho, setkal jsem se s nichiconem co mel o 30% nizsi kapacitu nez udaval udaj na obalu, koupil jsem jich tehdy hrst a dost mne to sralo. Teto firme uz moc neduveruju. A nebyly to zadne sracky, ale ultra drahe specialy do spinaku... Holt kazdemu se sem tam zadari neco posrat -)

Jinak muj uhlavni nepritel je jamicon, co mne ty kurvy staly sedin... Nez jsem prisel na to, ze pricinou problemu jsou zrovna ony...

Re: DPA 110 > 223

Dát do DPA Jamicon mi přijde jako uprdnout si v kostele . Třeba takový SANYA po 30-ti letech mají jmenovitou
kapacitu + 10 % .(JA 360) a o zvýšeném ESR není nutné vůbec mluvit .Tož tak ,chlopi .

Re: DPA 110 > 223

Kdo tady mluvi o dpa ????  -)))))))))))))))))))))  Takove hovado fakt nejsem.

Re: DPA 110 > 223

Tomáši jsme v tématu DPA smile)) sry za OT

Web

Re: DPA 110 > 223

Spousta DPA222 a projekt CLC je osazen Jamiconem na 105 stupnů..alespoň z fotek

Web

Re: DPA 110 > 223

Alespoň vidíte, že i s nima to chodí - kdybych tam předepsal nějaký speciály, to by bylo brekotu... lol

Re: DPA 110 > 223

Co jsou za značku kondy v Semicu s označením SJ, typ GPR? Nikde na obalu jméno výrobce neni, ale tu někde v diskusi jsem GPR zahlídl...

Re: DPA 110 > 223

GLR je cinan Sang Jing neboli ve farnelu Multicomp...

Re: DPA 110 > 223

Tak mimo jiné mam i tyhle:
http://www.capacitors.com.tw/newpage15.htm
JuanValiente, jak jsou na tom s kvalitou?

Re: DPA 110 > 223

2000hod , 105stupni , nejsou low ESR, typ GLR je 2000-5000hod, 105 a Low ESR,
GLR zatim davam vsude, ale na problemy je to kratka doba wink

Re: DPA 110 > 223

Farnell vede Nippony (pod americkou značkou United Chemicon) 6800 / 50 s průměrem 22 mm. Cca 100 kč / ks při dnešním kursu eura.

Chopí se někdo organizace grupáče?

http://cz.farnell.com/united-chemi-con/ … dp/1363660

Web

Re: DPA 110 > 223

Ondřeji, to je na pí..., skladem mají 68 kusů...v Digikey mají Panasonicy, stojí míň a mají jich dost....tam to chce směrovat případný grupáč ( jestli je Leoš nesežene )....

Re: DPA 110 > 223

A nezabudni na toto :
Položky ze skladu v USA
Expediční náklady: 25 Euro, účtováno jednou za dodávku
5 days delivery

Re: DPA 110 > 223

Tak elyty jsou myslím vyřešeny - Leoš zjistil dostupnost od výrobce Samwha, s kterouhžto firmou má prý dobré zkušenosti, což mu věřím. Ujme se také kompletace součástkových stavebnic, takže vše si můžete objednat u něj ( objedná i transistory Sanyo do rozkmitového stupně dle doporučení Ládi Bunty - 2SA1208/2SC2910 ), takže to dostanete vskutku na stříbrným podnose... smile
Stejně je ochoten kompletovat i stavebnice na PA03....
Někdo by se ale měl ujmout organizace grupáče na chladiče - v katalogu Semic Trade je to typ 8265 ( 150 d x 40 š x 75 v ), protože když se jim tam budete courat po jednom, chytne je psotník... Ideální by bylo současně zorganizovat i opracování ( díry a závity ) a následný elox ( opravdu špičkový dělá fa Galvanika Fiala v Čakovicích )...
Chladič pro PA03 je typ 8115 ( 100 d x 40 š x 100 v )...
Víc pro vás momentálně nemohu udělat ( a ani nechci... smile ).

Re: DPA 110 > 223

Bude možno zakoupit samostatně 2SA1208/2SC2910 ?

Web

Re: DPA 110 > 223

kazzatel: Perfektné, ďakujem

Re: DPA 110 > 223

Super, presne na tento okamžik som vyčkával so zadaním objednávky na dosky. Za to, že to dostamen s aldaxu na "stříbrným podnose" si rad trocha priplatim

Re: DPA 110 > 223

Tak na takový podnos už se těším. Co tak možnost přidat na něj ještě vhodný toroid (tuším, že ATr2B by pro dva kanály byl ideální ). Výroba toráče někdy trvá i dva měsíce, tak si myslím, že by bylo možná vhodné se tím zabývat už ted¡...:-)

Re: DPA 110 > 223

Skvělé víc už si snad nejde ani přát.. Ta cena 650,- za kus desky a 100,- za poštu s dokumentací je konečná? Co jsem zatím četl bylo udaný rozmezí 650-700,-. A na slovenský větvičce už byla daná konečná cena.