(upravil Zorg 26. 5. 2010 18:10)

Re: dexon konštrukčné návody

Já myslel, že to hlavně děláme kvůli tej žlutej big_smile

Re: dexon konštrukčné návody

A co se od toho očekává? .:)

Re: dexon konštrukčné návody

Aby ten basák nebyl lepší, než ten můj 3x dražší vosí Ušák, co mi už víc než rok hnije ve skříni... lol

(upravil check 26. 5. 2010 19:28)

Re: dexon konštrukčné návody

1 2 3 4 5 6

Posunul jsem středovejšky o půl čísla níž a basák na správnou výšku. Rozmístění je takhle lepší akusticky a alespoň podle mě také esteticky.
Otázkou zůstává kam dát BR a kam až ofrézovat zkosení hran. Horní hrana mi přijde hezká zaoblená, ale může být klidně i zkosená, to je jedno. Zvukově jsou BR a délka zkosení jedno, jde pouze o ten nejlepší design.

Web

Re: dexon konštrukčné návody

Mě se líbí Dvojka. big_smile

Re: dexon konštrukčné návody

Volba padla nakoniec na TB, je to finalnny verdikt? Ta dvojka moze byt smile

(upravil check 5. 6. 2010 15:01)

Re: dexon konštrukčné návody

http://check.wz.cz/download/mikron_tb_hrany_finall/mikron_2p_tb_mini.png http://check.wz.cz/download/mikron_tb_hrany_finall/mikron_2p_tb_br_ve_predu_mini.png

Ještě bude dvoupásmo ve stejném ražení. Rozměry 200x240x280mm šxhxv, bassreflex v zádu. Případně pro BR ve předu rozměry 200x200x345mm šxhxv. Cena za schéma výhybky + ostatní dokumentaci 300Kč.

V obojím TB W5-704D na pevno. První bedny na změření mi dodá Zorg. BR se může dát, kam je libo, třeba i do zadu (ale pak to chce za bednou 4cm místa). Cena za schéma výhybky + ostatní dokumentaci 500Kč.

Nějaký speciální centr dělat nebudu, ony jsou stejně dappolita k ničemu. Na centr tedy stejné repro jako satelity, případně klidně na ležáka.

Objednávat střeďáky budem hromadně. Objednávky mi posílejte na mail. Počitejte s cenou asi 1562Kč/2ks TB W5-704D včetně pošty ke mě, poplatků a pošty k vám.

edit: Na Slovensko přičtěte 150Kč za dražší poštu. Cena dokumentace je samozřejmě beze změn. Platba předem - některé slovenské banky mají drahé poplatky - můžete mi to poslat v eurech, ale musíte přidat 200Kč, které mi strhne moje banka za převod z eura na koruny.

edit: přidán BR ve předu, ale moc se mi nelíbí

Web

Re: dexon konštrukčné návody

Teda Marťas, ty jedeš chlape lol Musím tě alespoň virtuálně poplácat po zádech, dobrá práce wink Nadějnej a velmi dobře vypadající počin. Snad za to OT nedostanu banán mad

(upravil paulus33 28. 5. 2010 23:50)

Re: dexon konštrukčné návody

prihováram sa za BR vpredu.
zaktualizuj aj ceny pre slovensko.

Re: dexon konštrukčné návody

junglist: Nene, jen chval. Představ si černou bednu a z toho září kevlarová osma, nad ním dvouvlnkáč s php. Podle mě to bude super. Sice bych kvůli vzhledu dal radši XT25, ta by k tomu vizuelně nádherně pásla, ale nechám to na checkovi. Tak jako tak to bude za ty prachy skvělý. smile

(upravil check 29. 5. 2010 12:31)

Re: dexon konštrukčné návody

paulus: U dvoupásma BR ve předu? To se mi nelíbí esteticky ani akusticky (z BR lezou středy), nicméně je možné to tak udělat - viz příspěvek #67.

junglist: Počkej až to bude hrát.

XT25 tady fakt nebude, výhybka na ni vyjde opravdu hodně složitá.

Update příspěvku #67.

Web

(upravil chyna.cz 29. 5. 2010 19:25)

Re: dexon konštrukčné návody

kondík sem, kondík tam smile
jinak dvoupásma pěkný, byl by z toho super projekt na domácí kino.
a cena za schema vyhybky je taky pěkný.

Web

(upravil check 5. 6. 2010 15:01)

Re: dexon konštrukčné návody

Odpadne pošta z Německa, takže nová cena za TB W5-704D 1562Kč/2ks s poštou k vám po ČR, případně +150Kč do SR.
Jestli se do té doby ustaví vláda, tak ještě koruna posílí a cena sleze. Uvidíme zítra smile.

Vypadá to, ač jsem nechtěl, že bude i centr do kina. Vizuálně dappolito, výhybkově 2,5p (výhybkový dappolito je průser).

Web

Re: dexon konštrukčné návody

http://check.wz.cz/download/mikron_tb_hrany_finall/tb_kino_mini.png
Kuk ho.
Změna uzávěrky na 20.června/Júna.

Web

Re: dexon konštrukčné návody

pěkný, pěkný smile

Web

(upravil Frisko 17. 6. 2010 10:56)

Re: dexon konštrukčné návody

Velmi pekne Dk smile. Od coho zavisi uzavierka projektu, nedalo by sa to realizovat neskor ?  Co na to ostatni ?

Re: dexon konštrukčné návody

Čekám až mi přijdou STX GDN-14-100-8-SCX na vyzkoušení. Takže ta uzávěrka je momentálně plovoucí.

Web

(upravil check 19. 6. 2010 13:33)

Re: dexon konštrukčné návody

Změřeno, poslechnuto. GND14ky jsou kvalitativně asi tak na úrovni peerlesse, ale mají citlivost pouze 84dB ve středním pásmu a to je málo. Kdybych se měl rozhodnout mezi perkem a gnd, tak dám radši peerlesse, přecijen čistější střední pásmo a lepší konzistence parametrů.
Takže na stopro TBčko. Zorg si rozhodne, jestli bude mít cestu do Německa nebo ne, podle toho bude cena a já pak zájemcům rozešlu instrukce ohledně platby.

Web

(upravil check 20. 6. 2010 10:47)

Re: dexon konštrukčné návody

Rozeslal jsem maily zájemcům. Pokud nic nepřišlo a mělo, tak mi to napište mailem.
Do třicátého je uzávěrka - peníze už na účtu.

Web

Re: dexon konštrukčné návody

Ahoj Martine,
můžeš sem dát k sobě pěkně odkazy těch jednotlivých měničů.

Díky moc.