Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 6 z 18)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Hranoly do DPA222

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6 7 8 ... 18 »»»

RSS

Příspěvky [101 až 120 z 341]

Re: Hranoly do DPA222

Pavle, chromatovani neni chromovani.
A co byste rekli na obycejny cinovani medi, nakonec co myslite, ze maji na sobe ty vykonaky ?
Jenom nevim jak by to bylo se zavitama po profouknuti HALem, ale chemickej cin by sel bez problemu.

Re: Hranoly do DPA222

myslím, ze HAL nie je na toto vhodný. vzniká nerovnomerná vrstva, mohlo by to robiť problémy pri uchytení tranzistorov k hranolu, následkom je zhoršený tepelný prestup.

Re: Hranoly do DPA222

... ale problémom zatiaľ zostáva kto by nám medené povrchovo neupravené hravolčeky v počte 22 ks vyrobil... viz #90 sad

Re: Hranoly do DPA222

Ono je myslím v tomto prípade úplne jedno (prehliadam malý rozdiel v tepelnej vodivosti), či to bude z duralu, alebo medi. vidím to tak, že najjednoduchšie je sa dohodnúť na materiáli a nechať to urobiť z naraz. Je väčšia šanca, že ten, kto to bude robiť, nebude nadávať, že má veľký odpad, že platí zbytočnú prepravu materiálu (na 22 hranolov treba 3m dlhú tyč - žiadny veľkoobchod nie je nadšený, keď má zo štandardnej dľžky 6m rezať, baliť, posielať ...).
Je to na vás.

Re: Hranoly do DPA222

Kdo prosim sbira objednavky ? Jeste bych se take pridal na 4ks az se shodneme na materialu a cene. Diky.

(upravil MaBat 13. 7. 2007 10:48)

Re: Hranoly do DPA222

Takže, pokud se nikdo jiný (např. pro vás známější a důvěryhodnější) nehlásí, objednávky bych vyřídil já.

A protože mengel chce vyrábět jen z jednoho typu materiálu (nehledě na malý počet měděných kusů), vidím to pouze na jednu objednávku, a to z  duralu.
Prosím tedy stávající zájemce o měd o zprávu, zda na ní trvají (a zařídí si to jinde), nebo se připojí k objednávce duralu.
Edit: tohle už neplatí, více níže


Dovoluji si navrhout následujici schéma:

závazní zájemci -> stanovená suma na můj účet -> objednávka mengelovi na moje jméno -> vyrobené hranolky na mou adresu -> rozeslání zájemcům

Pro přehlednost konečná cena hranolků (viz http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=17683#p17683)

rozmery: 20x10x125 mm
počet dier: 2x dia6mm, 12xM3

dural bez povrchovej úpravy - 116,32Sk bez DPH / ks
meď bez povrchovej úpravy - 194,16 Sk bez DPH / ks

K ceně za hranolky bych si přirozeně připočetl moje výdaje (poštovné, balné - ČR cca 50kč, SR 150kč)
Bohužel pro zájemce ze Slovenska to půjde zbytečně tam a zpátky poštou - jedině, že by zkusili přemluvit mengela o rozdělení zakázky na českou a slovenskou část. Edit: Domluveno, viz níže.

Protože budou dovolené, uzávěrku bych ještě prodloužil, takže řekněmě že konečný
termín pro všechny zájemce je do 17.8.


Prosím tedy ted ještě jednou všechny, již závazně, aby mi do uzávěrky poslali mailem následující údaje:
Jméno, adresa, počet kusů, materiál (měd/dural), způsob převzetí (osobně Praha/poštou).

Re: Hranoly do DPA222

Ak je to mozne, bolo by vhodne rozdelit na strane vyrobcu objednavku na dve: zvlast pre CR a SR. Je blbost posielat to SK-CZ-SK (prevod na ucet medzi krajinami tiez nieco stoji). Za SK by som to mohol objednat ja.

P.S. Hromadna objednavka trafakov dopadla dobre smile

Re: Hranoly do DPA222

àozdelit to ked to bude vyrobene na dve zasielky je uplne bez problemov. posleme to na dve miesta. islo mi len o to, ze nemam cas sa zaoberat mailami a vybavovat postu, dobierky a pod. staci, ked bude v objednavke jasne napisane, kam ma ist aky pocet kusov. medene som nevylucil, len som sa snazil vysvetlit, preco som pocital cenu od 50 ks. dohodnime sa, ze min mnozstvo pri medenych moze byt 25ks.

(upravil MaBat 10. 7. 2007 8:46)

Re: Hranoly do DPA222

Tím se myslím vše řeší. Takže:

Pro zájemnce z ČR budu vyřizovat zásilky já. Slovenské přátele prosím o obracení se s objednávkou (zatím se mi ozval jen jeden) na bordyho. Uzávěrku bych nechal společnou.

Takže přátelé, nerozmysí si to někdo z duralistů ještě s tou mědí? Stačí jeden smile

mengel252: my ti rozumíme, jak si to myslel, ale co je psáno, to je dáno.. smile

Re: Hranoly do DPA222

... ja som už písal mail Bordymu (potvrdil som objednávku 4 ks medených hranolčekov), takže čakám na jeho vyjadrenie smile

Re: Hranoly do DPA222

Já bych si to s tou mědí klidně i rozmyslel, ale musím znát cenu. Jde mě o 8 kusů.

Re: Hranoly do DPA222

Cenu za samotný hranolek znáš, se zlacením ti nepomůžu, to si musíš zjistit/zajistit sám. Ale s tím do měděného hranolku každý jde...

Re: Hranoly do DPA222

Ak správne vidím, tak je záujemcov o Cu hranolky málo (alebo si to raspi rozmyslí). Rád by som sa mýlil. Ak by nás však bolo málo, uspokojím sa aj ja s duralom. (počet nezmenený: 8)

(upravil bordy 23. 7. 2007 11:21)

Re: Hranoly do DPA222

Pridavam priebezny zoznam objednavok pre SK, kto sa chce pridat nech mi napise email s udajmi uvedenymi v #106: Meno, adresa, pocet kusov, material:

4ks  Al    februar28
4ks  Al    bordy
4ks  Al    nishra
4ks  Al    bubuxin
4ks  Cu   eDante
8ks  Cu   zelenac
4ks  Cu   mano

Re: Hranoly do DPA222

Tak kdo už jste začal osazovat ? Neflákat se, makat... smile

Re: Hranoly do DPA222

To počká, za chvilku valím zdolávat kopce na Ukrajině. Takže až se vrátím a zahojí se všechny rány, tak se do toho pustím. smile

(upravil nishra 13. 7. 2007 12:40)

Re: Hranoly do DPA222

TO Bordy: Aký teda ostáva dátum uzávierky? Spoločný pre ČR aj SR? 17.8. ? Ako to budeme platiť?

Ja som sa už tešil, že to spojazdním. Nechce sa mi toľko čakať. Beriem isto 4ks dural, možno aj osem-ale AK, tak len podľa toho, æi bude druhé kolo plošákov.

(upravil bordy 13. 7. 2007 14:40)

Re: Hranoly do DPA222

Mne sa tiez nechce tolko cakat, navrhujem uzavierku pre SK 20.jula (piatok), je niekto proti?
Platba bude mne na ucet, ja to nasledne objednam a ked to pride hned to rozposlem. Komu to pomoze som z BA.

Re: Hranoly do DPA222

Jde o to, jestli to bude chtit mengel delat nadvakrat. Ja kazdopadne koncem pristiho tydne odjizdim, vracim se 13.8. Do te doby nebudu ve veci aktivni, takze zajemci z CR to ani drive dostat nemohou, pokud to ma zustat na mne.

Re: Hranoly do DPA222

TO BORDY: Výborne, z Bratislavy som aj ja-mohol by som si to vyzdvihnúť. Za tú skoršiu uzávierku som tiež.

Myslím, že Mengel by to nemusel robiť na dva razy, len by sa posunula uzávierka a vyrobiť to môže naraz, len to pošle trebárs do ČR neskôr. Asi sa už IMO neprihlási nikto, kto sa ešte neprihlásil. Mohli by sme počkať na ľudí, čo už prejavili záujem, aby to nezostalo len pri pár kusoch.

Příspěvky [101 až 120 z 341]

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6 7 8 ... 18 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Hranoly do DPA222

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£