Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 6 z 6)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Třípásmo by pistole NEO3/SB15/SPH275C info a diskuze

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6

RSS

Příspěvky [101 až 113 z 113]

Re: Třípásmo by pistole NEO3/SB15/SPH275C info a diskuze

Update k projektu:
Reprosoustavy mají již ukončený vývoj - nakonec jsem po mnohém porovnávání vyměnil CA26 za osvědčený SPH 275C nebudu se detailněji rozepisovat proč ale mohu říci, že SPH 275C je mnohem lepší než seasy  a byl důstojným partnerem i pro revelator na středech (což jsem taky zkoušel). Nadále pro mne sph zůstane primární volbou pro levný projekt. Zdaleka přesahuje vše co se dá za tyto peníze sehnat. Pro mne včetně L26 tky.

Konečné osazení SPH275C/SB15/NEO3 s komorou.
Dokumentaci jsem ještě nevytvořil až někdy na přelomu roku ted mám dost jiné práce.

Re: Třípásmo by pistole NEO3/SB15/SPH275C info a diskuze

Přikláním se k variantě 2.

Re: Třípásmo by pistole NEO3/SB15/SPH275C info a diskuze

Kedysi sa tu na Monacory pľuvalo zo všetkých strán. Pistole mi teraz potvrdil môj názor, že vybrané typy Monacorov vo vhodných kombináciách sú dobrou voľbou.

Re: Třípásmo by pistole NEO3/SB15/SPH275C info a diskuze

Ano například SPH 175C až tak dobře nehodnotím, ale 275 mne silně překvapila. To natolik, že hodlám časem předělat projekt 10/7/1 a to tak, že bude hoodně jinde. Nicméně jak jsem napsal do vlákna nehodlám do toho ted investovat koupi měničů a stavbu dalších ozvučnic. Když to bude někdo chtít tak se do toho pustím pokud se ozve a dotáhne to sem.

Z toho co napsal goodz bych zdůraznil slovo VYBRANÉ TYPY

Re: Třípásmo by pistole NEO3/SB15/SPH275C info a diskuze

v akom rozmedzi sa v reale pohybuju Fs a Qes pre SPH-275C?

Re: Třípásmo by pistole NEO3/SB15/SPH275C info a diskuze

Nebudu uvádět podrobnosti - ale zhruba odpovídá datašítu - dá se s tím počítat.

Re: Třípásmo by pistole NEO3/SB15/SPH275C info a diskuze

Qes nie je vyssi? okolo 0,4?

Re: Třípásmo by pistole NEO3/SB15/SPH275C info a diskuze

Jak jsem říkal nebudu se tady rozepisovat o detailech zdá se o trochu .... . My nesmíme ani naznačovat

Re: Třípásmo by pistole NEO3/SB15/SPH275C info a diskuze

Tak snáď to môžem napísať... Moje dva kúsky: Fs: 30 a 35 Hz, Qes: 0,4 a 0,43.

Re: Třípásmo by pistole NEO3/SB15/SPH275C info a diskuze

OK, vdaka za info. V tomto vlakne nesmu byt uverejnovane ziadne info? ma to nejake special pravidla??? Aby som vedel a nabuduce uz ani nepisal...

Re: Třípásmo by pistole NEO3/SB15/SPH275C info a diskuze

čert ví, nějak tu probublávají výpary z vlákna http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=12243&p=1
Snad se to časem vrátí zase zpět, do normálního stavu.

Re: Třípásmo by pistole NEO3/SB15/SPH275C info a diskuze

uz som to prestudoval a som v obraze...

Re: Třípásmo by pistole NEO3/SB15/SPH275C info a diskuze

klidně si tu zveřejněte co chcete - tedy kromě schémat  , ale já svoje data už nesdílím. jinak změřená data od marcina by mohly odpovídat pokud vezmeme v úvahu obvyklou chybu parametrů cca 10-15%  směrem do plusu obvyklou při měření doma....

Příspěvky [101 až 113 z 113]

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Třípásmo by pistole NEO3/SB15/SPH275C info a diskuze

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£